קורסי המסלול לאמנות
כל הקורסים הינם חובה אלא אם כן צוין אחרת. יש להביא בחשבון שינויים אפשריים בשנה בה ניתן הקורס עקב צרכי המערכת.
שנה א'
שם הקורס | שם המרצה | שעות = נקודות זכות (אלא אם כן צוין אחרת) |
---|---|---|
תחום אמנות עיונית | ||
מבוא לשפת האמנות | אורנה סגל | 1 |
ארגון חברתי, אמונות דתיות ורציונליות אנושית באמנות העתיקה והקלאסית | מתי פישר | 2 |
אמנות ימי-הביניים | מתי פישר | 2 |
גילוי האדם והעולם: אמנות הרנסנס והבארוק | מתי פישר | 2 |
אמנות מודרנית - מבוא | נירה טסלר | 1 |
אמנות מודרנית - המודרניזם המוקדם | נירה טסלר | 1 |
תחום אמנות מעשית | ||
רישום א' - מבוא ויסודות מעשיים | מיקי קוקלביץ, שרית רוזן | 4 |
ציור א' - מבוא ויסודות מעשיים | היידי שטרן | 4 |
פיסול א' - מבוא ויסודות מעשיים | אורלי עזרן | 4 |
תחום חינוך | ||
מבוא לפילוסופיה של החינוך | רחלי ברגר | 1 |
פסיכולוגיה התפתחותית | 1 | |
פסיכולוגיה של גיל הנעורים | 1 | |
הדרכה ביבליוגרפית ואוריינות אקדמית | קרן צדפי | 1 |
מתודיקה ופרקטיקה להוראת האמנות א' | עופרה גרוסמן | 1 |
תכנית הלימודים באמנות וניתוחה | אורית קורן | 1 |
תחום לימודי יסוד והעשרה | ||
משואה לתקומה | רחלי ברגר | 1 |
אוריינות מחשב | טל יזרעאל | 1 |
יהדות - ארכיאולוגיה מקראית א' | שמואל גבעון | 1 |
יהדות - צמתים במחשבת היהדות* | 1 | |
יהדות - יסודות התפילה* | 1 | |
אנגלית - בהתאם לרמת הסטודנטית | 2 | |
לשון - בהתאם לרמת הסטודנטית | 2 | |
סיורי אמנות | בהתאם לתוכנית המסלול | |
סיור ביד ושם | ללא נ"ז |
*שם הקורס עשוי להשתנות
שנה ב'
*שם הקורס עשוי להשתנות
שנה ג'
שם הקורס | שם המרצה | שעות = נקודות זכות (אלא אם כן צוין אחרת) |
---|---|---|
תחום אמנות עיונית | ||
קורס אינטר-דיסיפלינרי – "בית מדרש יוצר: יהדות ואמנות" (בשילוב עם שעה מיהדות - סה"כ הקורס = 2 ש"ש) | דליהרות הלפרין וקולט זיו | 2 |
זהות היהודי וביטוייה באמנות היהודית בעת החדשה | יהודית ארנברג | 1 |
אמנות עכשווית - סיור גלריות וביקורת | אביבה וינטר | 1 |
יסודות השפה הקולנועית וז'אנרים בקולנוע | דבורה הנדלר | 2 |
אמנות האסלאם - אותנטיות ושיתופיות | קרן צדפי | 1 |
מקורות וטקסטים בתולדות האמנות | אורית קורן | 1 |
פרוסמינריון - אמנות השואה | רחלי ברגר | 2 (3 נ"ז) |
סמינריון: הפרח באמנות נשים מודרניסטיות | נירה טסלר | 2 (3 נ"ז) |
תחום אמנות מעשית | ||
רישום ג' – שפה אישית (הסטודנט יבחר בין רישום ג' - שפה אישית לבין ציור ג' - שפה אישית) | 2 | |
ציור ג'* – שפה אישית (הסטודנט יבחר בין רישום ג' - שפה אישית לבין ציור ג' - שפה אישית) | רות קסטנבאום בן דב | 2 |
פיסול ג' - פיסול עכשווי | אורית אדר בכר | 2 |
צילום ב' - מן החלקיק אל הפלנטה | טל יזרעאל | 2 |
וידאו-ארט א' - מבוא ויסודות מעשיים | שרית רוזן | 3 |
וידאו-ארט עריכת וידאו | אריאלה פלוטקין | 2 |
הדפס ב' – הדפס שקע | דליהרות הלפרין | 2 |
תחום חינוך | ||
מבוא לסטטיסטיקה (מחקר כמותי) | 1 | |
מבוא לשיטות מחקר (מחקר איכותני) | 1 | |
חינוך וטיפול באמצעות אמנות | סיגלית פריד | 1 |
פסיכולוגיה התפתחותית של הציור | משה רז | 1 |
כלי הערכה בהוראת אמנות | אורנה סגל | 1 |
מתודיקה ופרקטיקה להוראת האמנות - חטיבת ביניים | עופרה גרוסמן | 1 |
בית הספר כסדנת אמנות - מתודיקה | אורנה סגל | 1 |
תחום עבודה מעשית | ||
התנסות מעשית בהוראה | אורנה סגל ועופרה גרוסמן | 6 |
תחום לימודי יסוד והעשרה | ||
אנגלית - בהתאם לרמת הסטודנטית | 2 (לא נחשב במנין השעות) | |
לשון - בהתאם לרמת הסטודנטית | 2 (לא נחשב במנין השעות) | |
סיורי אמנות | בהתאם לתוכנית המסלול | |
עזרה ראשונה (קורס מרוכז) | (לא נחשב במנין השעות) | |
בטחון ובטיחות (קורס מרוכז) | (לא נחשב במנין השעות) | |
זהירות בדרכים (קורס מרוכז) | (לא נחשב במנין השעות) |
שנה ד'
שם הקורס | שם המרצה | שעות = נקודות זכות (אלא אם כן צוין אחרת) |
---|---|---|
תחום אמנות עיונית | - | |
תחום אמנות מעשית | ||
וידאו-ארט ב' – הקול האישי | אורית אדר בכר | 2 |
פרויקט גמר מנחים: מרצי האמנות | מרצי המסלול | 4 |
תחום חינוך | ||
סמינריון חינוך - שילוב מחקר בהוראה | 2 (3 נ"ז) | |
תחום לימודי יסוד והעשרה | ||
קורס הכנה ולווי לסטאז' | 2 (לא נחשב במנין השעות) |